Jaunųjų žurnalistų akademija | Lietuvos autosporto istorija

„Jaunųjų žurnalistų akademija“ - Laisvės Media Group projektas, kurio metu moksleiviai iš visos Lietuvos mokėsi iš Laisvės TV žurnalistų, susipažino su žurnalisto profesija ne tik iš teorinės pusės, bet ir praktinių užduočių metu.
Finalinė akademijos studentų užduotis - video reportažai jų pasirinktomis temomis, kuriems platformą suteikia Laisvės TV kanalas.

Bernardas Daugirda | Lietuvos autosporto istorija

Šiame trumpame dokumentiniame reportaže atskleidžiama Lietuvos autosporto istorija ir jos pamirštos, bet įspūdingos detalės. Laiko mašina nusikelsime į tarpukario ir sovietinę Lietuvą, prisiminsime įspūdingus tautiečių pasiekimus bei garsias to meto asmenybes, prisidėjusias prie Lietuvos automobilių sporto augimo. Tad užsisekit saugos diržus ir užveskit variklius - pasiruoškite intrigų ir posūkių kupinai kelionei po Lietuvos autosporto istoriją!


✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją? Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTwindow SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai 

 1. Rokas B

  Rokas B

  Prieš 22 dienas

  Opa, smagu matyti!

 2. Vaidas Vitunskas

  Vaidas Vitunskas

  Prieš 23 dienas

  Patiko, bet garsas vedejo tai tragedija vos girdisi.

 3. julka55

  julka55

  Prieš 24 dienas

  Labai patiko, laukiu tesinio

 4. Ed Jan

  Ed Jan

  Prieš 24 dienas

  Nuobodžios pasakėlės. Be to - su garsu nemoka tvarkytis.

  • Ed Jan

   Ed Jan

   Prieš 23 dienas

   @R S Nei tu žinai ką dėl mano išsilavinimo, nei tai turi kokios nors įtakos aptariamam klausimui. Jei tau patinka chaltūra, ok. Bet man - nepatinka. Tai sunku suprasti? Ir dar vienas dalykas, logika kužda, kad tas jaunas "žurnalistas" ir po 10 ir 100 metų darys tokia pat chaltūrą, jei ne pakeis savo požiūrį į darbą, kurį dirba.

  • R S

   R S

   Prieš 23 dienas

   Nevisi tokio boksto isilavine tamsta, nevisi tiek mate ir nugivene , kaip tamsta. Ir negyvene tais sovietiniais laikais , sunku jaunimui pertekt senam tamsta tuos laikus. Tas jaunas zurnalistas tavo metu 100 kartu pralens tave

  • Ed Jan

   Ed Jan

   Prieš 23 dienas

   @R S Kvailiuk, tu tik tokią išvadą sugėbi pasidaryti? Ne tai - kad reikia labiau pasistengti ir padaryti gerai, o atvirkščiai - jei visur reikia stengtis, tai geriau nieko nedaryti. ))

  • R S

   R S

   Prieš 23 dienas

   Teisingai sakai, nieko nedarai , tai ir neklysti

  • Ed Jan

   Ed Jan

   Prieš 24 dienas

   @R S Ačiū, aš moku skaityti. Bet, man rodos, jei esi nuobodus, tai nuo amžiaus nepriklauso. Be to, jei pradedi pasakoti nesąmonės, tai ne žurnalistiką, aplamai. Ir nors tai ne į temą, bet jei tau įdomu - kas liečia mane, tai aš kiek save pamenu, jeigu kuo imuosi, visada stengdavausi parodyti kažką įspūdingo ir visi buvo patenkinti. O tuose srityse, kur nesugebu - nesiimu iš vis.

 5. Armonautas Laisvinamasis

  Armonautas Laisvinamasis

  Prieš 24 dienas

  Jei jau kalbat apie atsilikimą, tai paminėkit kas pirmi išsiuntė žmogų į kosmosą ir pirmą palydovą. Pasufleruosiu, mes buvome tos sąjungos sudėtyje. Taip, ji buvo nieko gero, bet atsilikus? Nemanau.

  • Rolandas PaksAss

   Rolandas PaksAss

   Prieš 23 dienas

   @stasiuk_papusk ir iki siol normalios kasdienes masinos nera pagamine :D

  • stasiuk_papusk

   stasiuk_papusk

   Prieš 23 dienas

   Ties autopramone sovietų sajuzas atsilikes buvo bent per du, tris dešimtmečius.

  • Rolandas PaksAss

   Rolandas PaksAss

   Prieš 23 dienas

   @Armonautas Laisvinamasis tai va jai gerai pameni ta puoki sajunga daug protingu zmoniu i ta sibira ir nuveze ir tikrai ne tam kad jie kaska ten kurtu ;D ar klystu?

  • Armonautas Laisvinamasis

   Armonautas Laisvinamasis

   Prieš 23 dienas

   @Rolandas PaksAss Tai laikais mobilusis telefonas buvo pasaulio stebūklas, visai kiti standartai gi buvo. O del puse pasaulio tai sibiras, kamciatka, kazachtano stepes ir dykumos, silicio inovaciju sleniu dar dabar ten nekvepia.

  • Rolandas PaksAss

   Rolandas PaksAss

   Prieš 24 dienas

   ​@Armonautas Laisvinamasis tai va kad ir koks protingas esi tais laikais vistiek tavim istato i remus :Darba slaptai konstruoji kokias huine ir net negali niekam pasipasakot ka dirbi...o seip tai jo sovietai buvo tope nes uzsigrope buvo puse pasaulio :D

 6. Andrius Gerasimas

  Andrius Gerasimas

  Prieš 24 dienas

  Tėvas buvo Brundzos mechanikas, jei reikia istorijų kreipkitės

Kitas