Jaunųjų žurnalistų akademija | Kodėl jaunimas neskaito knygų?

„Jaunųjų žurnalistų akademija“ - Laisvės Media Group projektas, kurio metu moksleiviai iš visos Lietuvos mokėsi iš Laisvės TV žurnalistų, susipažino su žurnalisto profesija ne tik iš teorinės pusės, bet ir praktinių užduočių metu. Finalinė akademijos studentų užduotis - video reportažai jų pasirinktomis temomis, kuriems platformą suteikia Laisvės TV kanalas.

Gabrielė Banytė | Kodėl jaunimas neskaito knygų?

Šiais laikais knygas jaunų žmonių rankose vis dažniau pakeičia kompiuteris, planšetė ar išmanusis telefonas, o knygą moksleiviai atsiverčia dažniausiai tik dėl geresnio pažymio atsiskaitymų metu. Kokios to priežastys? Ar metų metais neatnaujinamas privalomų perskaityti knygų sąrašas turi tam įtakos? Ką galime padaryti, jog situacija pasikeistų? Reportaže apie tai - iš pirmų lūpų.

✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv


___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTwindow SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai 

 1. Jasmin Graves

  Jasmin Graves

  Prieš 15 dienų

  Man apskritai daug privalomu knygu buvai visai idomios 😏 o taip pat skaiciau ir kita man patinkancia literatura

 2. Erika Karvelytė

  Erika Karvelytė

  Prieš 17 dienų

  Būdama mokykloje skaičiau tiek privalomas, tiek neprivalomas knygas. Privalomos knygos ne visos patiko, bet pilnai supratau, kad ne visos knygos gali būti man įdomios, todėl dėl kelių ar keliolikos "mokyklos" knygų nenurašiau tiesiog knygų. Manau, kad visų pirma žmogui turėtų patikti skaityti. Net jei privalomų knygų sąrašas būtų pakeistas, ne visi skaitys. O jei sąrašas ir būtų pakeistas, tuomet turėtų būti pakeisti visi vadovėliai, mokytojai turėtų ruošti naujas mokymų ir atsisikaitymų programas ir t.t. Galų gale, tai yra literatūros klasika, su kuria labai siaurai supažindina mokykla, tačiau pokyčiai šioje srityje anksčiau ar vėliau bus

 3. Armonautas Laisvinamasis

  Armonautas Laisvinamasis

  Prieš 17 dienų

  Nes jaunimas užsiėmęs sėdėti facebooke, instagrame, snapchate ir kituose šiukšlynuose ir iš ten semiasi ką daryti, ką galvoti, ką rengtis ir kur eiti, todėl visi ir vienodi patapo, neįdomūs. Kartais net merginos copy paste, net išvaizda, nors net ne giminės, tiesiog tie patys dažai tuo pačiu stiliumi ant veido... Parodykit influencerį kuris skaito knygas ir rekomenduoja jas

 4. Arnas

  Arnas

  Prieš 17 dienų

  Mano galva, mokyklos turėtų skatinti audio formatą. Šiuolaikiniam jaunimui tai pagelbėtų derinti technologijas ir knygas, o mokyklai nauda, jog prisitaiko prie savų mokinių ir išugdo meilę knygoms kitokiu (patogesniu jaunimui) formatu.

Kitas