Jaunųjų žurnalistų akademija | Grožio standartai socialinėje medijoje

„Jaunųjų žurnalistų akademija“ - Laisvės Media Group projektas, kurio metu moksleiviai iš visos Lietuvos mokėsi iš Laisvės TV žurnalistų, susipažino su žurnalisto profesija ne tik iš teorinės pusės, bet ir praktinių užduočių metu.
Finalinė akademijos studentų užduotis - video reportažai jų pasirinktomis temomis, kuriems platformą suteikia Laisvės TV kanalas.

Viktorija Funkaitė | Grožio standartai socialinėje medijoje

Socialinių medijų sukurtas nepriekaištingo žmogaus įvaizdis visiškai neatitinka realybės - internete nėra nelygios odos ar susivėlusių plaukų, čia visi visuomet rengiasi stilingai, yra puikios nuotaikos, gyvena tobuluose namuose.
Kokią įtaką internetas ir socialinės medijos turi jaunų žmonių gyvenimuose?
Ką mes patys galime padaryti, kad nesijaustume blogai dėl savo išvaizdos?


✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją? Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTwindow SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai 

 1. Balys Zubkus

  Balys Zubkus

  Prieš 19 dienų

  Puikus reportažas! Tema tikrai opi ir tikrai aktuoli ne tik jaunų žmonių gyvenimuose. Šaunuoliai!

 2. Arnas

  Arnas

  Prieš 20 dienų

  Šaunuoliai, švieskit bendraamžius! Didžiuojuosi, kad laidos autorė yra iš Jonavos ir smagu matyti savo gimtojo miesto apylinkes ir jaunus žmonės! Taip ir toliau! O problema tikrai aktuali, svarbi ir apie ja turi būti kalbama.

 3. Armonautas Laisvinamasis

  Armonautas Laisvinamasis

  Prieš 23 dienas

  Grožio standartai labai svarbu, ne dėl mados, o dėl sveikatos. Be jų propoguojamas apsiryjimas, apsileidimas, neprisižiūrėjimas, nehigieniškumas. Visa tai sukelia papildomų sveikatos problemų. Kai galima pasistengti ir būti sveikam, visų pirma dėl savęs, numojama ranka "ai jūs gražūs, būkit belekas ir turėkit sveikatos problemų" - tokios logikos niekada nepalaikiau ir nepalaikysiu ir stumsiu ir trolinsiu tuos kurie skleidžia tokią žinutę.

Kitas