Tiek žinių: Automobilių mokesčiai | Apgyvendinimo bėdos | Egzaminų rezultatai | Laiškas Nausėdai

💡„Laisvės TV” idėją palaiko NordVPN

🤝 Apsilankykite nordvpn.lt/tiekziniu - gaukite papildomą dovaną ir didžiulę nuolaidą perkant 2 metų planą!

---

Ketvirtadienio (liepos 15 d.) „Tiek žinių“ vedėja Irma pasakoja apie planuojamą automobilių taršos mokestį, nesibaigiančias migrantų apgyvendinimo problemas, egzaminų rezultatus ir šimtukininkus bei Macrono laišką Nausėdai.

00:00 Tiek žinių
00:29 Automobilių mokesčio reforma
02:35 Migrantų krizės grimasos
04:25 Po egzaminų ateina rezultatai
06:26 Macrono laiškas Nausėdai
07:58 BLIC naujienos

LAIDOJE NAUDOJAMŲ VIDEO ŠALTINIAI

Delfi
bityl.co/7qf6

BBC
bityl.co/7qnv

France 24 English
ltwindow.info/market/eZDOhbOFlbKkga8/vaizdo-ra-as.html

Facebook/Rita.Miliute
bityl.co/7qnn

✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv


___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTwindow SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai 

 1. ezys3215

  ezys3215

  Prieš 13 dienų

  Nežinau, ar visiems įmanoma gyventi be automobilio, bet tikrai įmanoma gyvent be Baumilos dainų.

 2. I M

  I M

  Prieš 14 dienų

  Nesuprantu kodėl taršos mokestis tik automobiliams, kodel ne visoms motorinėms transporto priemonės. Vandens motociklai, jachtos, sunkvežmiai ir t.t. taip pat teršia apminką, o jų motorai daug galingesni tad ir teršia daug daugiau. Visiškai pritarčiau papildomam mokesčiui asmeniui, kuris turi ant savęs užsiregistravęs daugiau nei vieną automobilį, nes pilni daugiabučių namai (šaligatviai, pievelės) apstatyti nenaudojamais arba mažai naudojamais automobiliais. Nemanau, kad vienam asmeniui reikia turėti darbinę, išeiginę, autobusiuką ar šiaip pigiai gavo tai dabar bando pardavinėti ir t.t. Apskritai į taršą reikėtų žiūrėti daug grieščiau ir įstatymų laikymosi užtikrinimas turėtų būti normalus, o ne tik popierinis, nes ES liepia.

 3. DM Histories

  DM Histories

  Prieš 14 dienų

  Pagaliai prasidėjo Tiek Žinių penktadieniais:)

 4. Jurgas Bielinis

  Jurgas Bielinis

  Prieš 15 dienų

  0:19. Eikei influencinimas. Gal kas žinot kaip lietuviškai tai būtu?

 5. Ovidijus Meskauskas

  Ovidijus Meskauskas

  Prieš 16 dienų

  sveiki,jusu charizma super👍

 6. nuagebleu88

  nuagebleu88

  Prieš 16 dienų

  Džiugu dėl auto taršos mokesčių!

  • Robertas Rb

   Robertas Rb

   Prieš 14 dienų

   Ir is kur tokiu kaip tu atsiranda 😄

 7. Marius Plycius

  Marius Plycius

  Prieš 16 dienų

  Gyvenu be automobilio 6 metus. Nors teises turiu. Oficialiai zymiai ilgiau.

 8. gediminas stankevicius

  gediminas stankevicius

  Prieš 16 dienų

  Nieko gero

 9. Evaldas Jon

  Evaldas Jon

  Prieš 16 dienų

  Reikes viena masina hibrida tureti o kita koki V8 ir normaliai;D

 10. Виталий

  Виталий

  Prieš 16 dienų

  Aišku kad galima be automobilio, jeigu dirbi iš namų arba gyveni netoli darbo arba patogus susisiekimas su darbo vieta. Daugiau gi gyventojams nieko ir nereikia? Nei prie jūros, nei dar kur nors nuvažiuoti nereikia. Galima ir be poilsio, koncertų, teatrų ir kt. kultūros. Dirbk, paskui namo ir išleisk ką uždirbai komunalkėm ir maistui (nors gal galima ir be maisto gyventi?) . Dabar tai ypač gerai kai +30 važiuoti autobusu/troleibusu be kondicionieriaus :-D Ir butų labai gerai jeigu numirtum iki pensijos tame autobuse/troleibuse.

 11. Karolina Cvirkienė

  Karolina Cvirkienė

  Prieš 16 dienų

  patikslinimas.. Baumila mocą vairuoja :) nu čia tarp kitko.

 12. Ivan Makarskij

  Ivan Makarskij

  Prieš 17 dienų

  Irmutei labiau tinka garbanoti plaukai 😍😘😉❤️

 13. audrz z

  audrz z

  Prieš 17 dienų

  Lietuvos švietimas susimovė visiškai.. wa antikvakseris :D :D :D

 14. ricardas karalev

  ricardas karalev

  Prieš 17 dienų

  Jeigu perlipo per tvorą-sieną emigrantas-sienos pažeidėjas iš Baltarusijos pusės,tai reiškia,kad emigrantas Europos sąjungoje neturi jokių teisių! Emigrantas turi legaliu būdu susitvarkyti vizą ir tik tuomet jis įgija teisę atvykti į Europos sąjungą,bet ne per Baltarusiją,o tiesioginiu reisu legaliai!

 15. Pranas HP

  Pranas HP

  Prieš 17 dienų

  Buvau už koncervus, bet Gentvilas privertė persigalvoti. Realiai laimės tie kurie prekiauja automobiliais (t.y.verslas ir pirikūpai), o praloš paprasti žmonės. Ir kaip visada visi galvoja apie didmiesčius kur ir viešasis transportas yra pusėtinai geras ir atlyginimų vidurkis yra aukštesnis nei vidurkis... labai erzina, kai taiko standartus vienodus visiems, nors sąlygos skiriasi.

 16. marius jakubonis

  marius jakubonis

  Prieš 17 dienų

  Malis dabar atrodo kaip Erasmus+ vakarėlis

  • lattenoisette

   lattenoisette

   Prieš 17 dienų

   geriausias komentaras !

 17. MARK

  MARK

  Prieš 17 dienų

  nesamone , turiu du automobilius , vienu isvaziuoju tik savaitgaliai pora valandu ir ziema nevazineju , kitu vazineju kekviena diena , pagal sudina istatyma turesiu moketi uz abu vienodai uz metus ? whoot ?

  • Justin

   Justin

   Prieš 16 dienų

   Aš galiu nusipirkt elektromobilį, 0 čipuotų betmenų ir sakyti, kad važinėju tik su elektromobiliu. Nesakau, kad meluoji, bet aš, asmeniškai, kito sprendimo nematau. Gi nesumontuosi visiems sekiklių.

 18. swoi

  swoi

  Prieš 17 dienų

  Irma gerai atrodau 👌

 19. AiPu

  AiPu

  Prieš 17 dienų

  Taršos mokestis realiai skaudės benzingalviams, kolecionieriams, kurie turi po kelius automobilius, nors į gatvę su kaikuriomis išvažiuos tik vasaros savaitgaliais, bet už ta malonumą turės mokėt daug daugiau, nei jis bus padaręs žalos gamtai.

 20. ManoChannelTuNelysk

  ManoChannelTuNelysk

  Prieš 17 dienų

  Kietosios dalelės greit nusėda ir kenkia labiausiai tik tiems, kas ten pastoviai gyvena t.y. patiems teršiantiems. Europa matuoja savo išmetamą taršą be CO2, todėl pas mus ir didesni skaičiai, nes matuojam, tad EU vidurkis yra pieno riebumas ir lyginti su juom taršos nelogiška. Jau neskaitant, kad jei įvedam taršos mokesčius, tai davai tada elektromobilistai susimoka savo automobilio pagaminimo taršą, nes gerai pažiūrėjus, tenais jopapa. Tesliukai susimokėtų šimtais štukų ir tegul važiuoja tada, jau neskaitant taršos mokesčio už jų krovimo stoteles, nes elektra ten vis tiek iš dujų gaminama ateina, o dujas variklyje degint efektyviau nei konvertuot į elektrą ir tada perdavinėt į stoteles ir mašinas, kurios per sunkios, tad nuvažiuoja mažiau iš tos pačios sukurtos taršos. Visiem kitiem davaice sušaudom daviklius, kad stebėtų mašinos taršą užkūrus variklį ir kiek km nuvažiuoja, tada ir susimokėtų visi už tiek, kiek priteršia. Dabar? Dabar hujlo mujlo gaunasi, nes reti teisingai skaičiuoja, ką reikia skaičiuoti ir už ką susimokėt, po to ir gaunasi, kad teršiantys daugiausiai nesusimoka už tai kiek priteršia, nors kišenės leidžia, o tai, ko jie nesumoka - turi kompensuot tie, kuriems kišenės neleidžia, nes nevagia tiek ir neapknisinėja kitų. Davaice, šaunam mokestį, bet tada ir teisingai mokam. Jei ne - tada Š malūnas.

 21. Karolis Petraitis

  Karolis Petraitis

  Prieš 17 dienų

  Nebūtų lietuviai išpizdėję ir vietoj 10m senumo bmw, audi ar merso su minimum 200000+ km ant spidometro nusipirktų kelių metų senumo, mažą ekonomiškă mašinikę ir nebūtų problemos dėl taršos mokesčio.

 22. tytanaaa gg

  tytanaaa gg

  Prieš 17 dienų

  As paskaiciavau kad jeigu tuos mokesciu pinigus detume pvz. i oro pajegas tai galetume nusipirkti 16 f 16 naikintuvu bet ne dviraciu takus tiesime

 23. Karolis Povilaitis

  Karolis Povilaitis

  Prieš 17 dienų

  Parodykit apie Kauną, kur miesto valdžia ką tik nepranešusi uždarė pagrindinę senamiesčio gatvę su visom kavinėm ir parduotuvėm remontam visai vasarai ir pasiūlė kavinėm pačiom susigalvoti kompensacinį mechanizmą, kuriam žinoma nebus lėšų! Jeigu Kauno verslininkų nepribaigė abu karantinai, tai šitie visą Kauną apimantys ,,Autokaustos” remontai vasaros sezono metu tikrai pribaigs.. Kadangi miestas priklauso Matijošaičiui, o ne konservatoriams, tai ir jokių protestų ir pasipiktinimų nekils..

 24. Kažkas

  Kažkas

  Prieš 17 dienų

  Kai darbo vieta už 18 km ir ten nevažiuoja viešasis transportas, norėčiau pažiūrėti kaip baumila vaikščioja

  • Algimantas Rainys

   Algimantas Rainys

   Prieš 15 dienų

   @916 no balls aš mašinos 8 metus nebeturiu, dviratis geriausias variantas. Tik sakau, kad nesvarbu kaip keliauji, 2-4 val. kasdien yra laiko švaistymas. Eiti 2 val. arba minti 2 val. jau radikalu.

  • 916 no balls

   916 no balls

   Prieš 16 dienų

   @Algimantas Rainys ta prasme visur zmones ta daro. Dabar Vilniuje per kamscius kiek laiko praleidi rudydamas transporto priomoneje ir tersdamas aplinka? Pasivaiksciotum, gal ten 10-20 minuciu daugiau uztruktu...bet sveika, pigu ir gamtos netersia. Zinoma, yra atveju bla bla bla... Bet nepamirsk, Lietuva pirmauja Europoje [pagal automobiliu kieki vienam zmogui...o turtingi nesate. Taigi, jei tamstai neadekvatu 2 valandas ant sportinio dviracio praleisti per diena...tikrai bus adekvatu valanda automobilyje paputi ir mokesti susimoketi :) Kur problema?

  • 916 no balls

   916 no balls

   Prieš 16 dienų

   @discoholic jei susisiekimas sudas, vadinasi ir alga gera. Nenumirsi sumokejes. O jei daznai tenka vaziuoti, vadinasi geras automobilis daug daugiau sutaupyti padetu. Vat, koks minis. Visam pasaulyje zmones gyvena ir isgyvena...tik vat Lietuvoje kazkokios specialios salygos. Tai nuo vakcinu salutiniu poveikiu daugiau nei visame pasaulyje, tai automobiliu kiekis vienam zmogui didziausias Europoje. Gyvenkit pagal isgales.

  • discoholic

   discoholic

   Prieš 16 dienų

   @916 no balls o jei darbas terminale ant magistrales? Kir nei viesasis stoja, nei dviraciu, nei paspirtuku, nei motoroleriu eismas neleidziamas? Nereikia aiskint apie idealias salygas miesto 18 km, buna visokiu situaciju, placiau ziuret truputi reiketu

  • Algimantas Rainys

   Algimantas Rainys

   Prieš 16 dienų

   @916 no balls Nemanau, kad praleisti 2-4 val. per dieną keliaujant yra adekvatu xD

 25. Joris Slavickas

  Joris Slavickas

  Prieš 17 dienų

  De**** gvardija ta švietimo ministerija, jei sugebėjau iš Dalios pasiimti pusiau karinį laipsnį būdamas 16 metų ir nėra įmanoma išlaikyti matematikos egzamino tai visa tai tiesiog,, doesn't make sense "

 26. Jedi's garage

  Jedi's garage

  Prieš 17 dienų

  Ziuriu laisves tv trigerina viskas kas susije su koncervais ir Landsbergiais :)

  • Jedi's garage

   Jedi's garage

   Prieš 17 dienų

   @Karolis Povilaitis Gerai.

  • Karolis Povilaitis

   Karolis Povilaitis

   Prieš 17 dienų

   Žiūriu Jūsų komentarą ir jis mane trigerina :)

 27. Marius Ukrinas

  Marius Ukrinas

  Prieš 17 dienų

  Vakarų Europa šalys moka jau senai auto taršos mokesčiu. O ką Lietuva juk ne Afrika!?

  • Evaldas Jon

   Evaldas Jon

   Prieš 16 dienų

   Vokieciai nemoka

 28. ZetKey

  ZetKey

  Prieš 17 dienų

  Mano automobilis ar be taršos mokesčio ar su taršos ir kitais mokesčiais vienodai CO2 išskiria. Jokio skirtumo taršos atžvilgiu. Ar jie nori apsunkinti automobilių pasiekimą kaip narkotikus? Pala, pala... narkotikus juk nori legalizuoti. Žmones ims vežti psichotropinės medžiagos, o ne transportas. Tik ar toli nuvažiuosite? Taip ir matau žmonijos ateitį - guli veganas narkomanas ekologinėje pievoje kolvulsijų tampomas nuo perdozavimo... užtat oras grynas ir gerti tiesiai iš upės galima.

 29. Algimantas Rainys

  Algimantas Rainys

  Prieš 17 dienų

  Vilniuje 7 metus gyvenau be automobilio, kaip ir mano pažįstami. Dviračio, viešo transporto ir automobilių nuomos manau pilnai pakanka, kad patogiai gyventume miestuose. Tiesa, neturėjau mažamečių vaikų... Dabar UK gyvenu taip pat.

  • minj4ever

   minj4ever

   Prieš 17 dienų

   Aš ir panašiai, net pas vokiečius eina mieste. Bet už miesto visur problemos

 30. Emerita Minkelyte

  Emerita Minkelyte

  Prieš 17 dienų

  Be abejo galima gyventi be automobilio, ypač dideliam mieste, kur net paprasčiau be jo. Bet priklauso kur gyveni ir kokie darbai, ar gyvenimo reikalai, darbo pobūdis. Kai viešas transportas efektyvus ir nebrangus, natūraliai žmonės dažnai renkasi si. Deje ne visada taip yra. Iš esmės visuomeninis transportas turėtų būti ir žalias, (sustainable, circular economy).

  • Emerita Minkelyte

   Emerita Minkelyte

   Prieš 17 dienų

   Ji.. 🙈🙈

 31. Yachi Hata

  Yachi Hata

  Prieš 17 dienų

  Įdomu, kaip viskas dabar būtu, jeigu būtu perrinkę Karbauskio gang'ą. Reikėjo ypač daug komplikuotų problemų spręsti, tiek viduj valstybės tiek išorėje. Asmeniškai manau, va tada tai būtu susipriešinimas valstybėje.

 32. Povilas Draugelis

  Povilas Draugelis

  Prieš 17 dienų

  galima tiem manau kurie gyvena miestuose o kaip zmones kurie gyvena kaimuose arba vienkiemiuose apie juos nepagalvojo?

  • The Las

   The Las

   Prieš 16 dienų

   @Daiva Narvidaite 5.45 :)

  • Daiva Narvidaite

   Daiva Narvidaite

   Prieš 17 dienų

   Pritariu, bet ir mieste nėra visur lengva gyventi, yra vietų kur viešasis transportas nepatogus, retai važiuoja ar net jo nėra. Pvz. man iki stotelės 30 min pėstute, viso važiavimas iki darbo trunka 1,5 h, kaip manote kelintą val man reiktų keltis, jei darbas prasideda 7.30 h? :DDD

 33. Ed Jan

  Ed Jan

  Prieš 17 dienų

  Galima aišku, žiankliai pakelti išlaikusiujų ezaminą %, jei nuleisti kartelę dar labiau, bet mes visi suprantam kokie iš mūsų mokyklų išeina "genijai" jei užtenka atspėti viso labo 15% testo rezultatų.

 34. vytautas panavas

  vytautas panavas

  Prieš 17 dienų

  Hipokritų valstybė/valdžia, deklaruoja ambicijas stiprinti regionus, bet labiausia naujais mokesčiais juos ir skalbia. Tikslai gražūs ir sveikintinti, tačiau regionuose mažiausi atlyginimai, prasčiausi keliai (dalis jų pravažiuojami tik vasarą), viešojo transporto iš vis kartais net nėra. 2+2 = kaimų gyventojai perka senesnius, galingesnius automobilius. Ar mokesčiai skatins pirkti naujesniu? Matematika paprasta, mokesti ~100 EUR metamas, "mažiau taršus automobilis", tarkim padrožtas dusteris nuo 4000 EUR. 40 metų gali trinti seną quattro audinę, ar subariką, seną džipą už šituos pinigus.

 35. Adv Draugams

  Adv Draugams

  Prieš 17 dienų

  Kas iš to, kad mes ta tarša rūpinamės, kai pagrindinę taršą daro kinai. Kol ribosim tik savo pramonę - kelsim jų ekonomiką.

  • tytanaaa gg

   tytanaaa gg

   Prieš 17 dienų

   Pritariu kol mes gerieciai tol jie vis tiek tersia ir tuos sutaupytus pinigus kisa i armija o mes ant galo durniaus vietoj liekam. Kisk pinigus i ta gamta bet kol nebus mokesciu indams uz plastiko metima i upe tol pokiciu nebus tik mes pralaimesime

  • Algimantas Rainys

   Algimantas Rainys

   Prieš 17 dienų

   Kinai Bitcoin uždraudė, kad elektros nedegintų veltui mineriai

  • Afgan

   Afgan

   Prieš 17 dienų

   Pirma savo kiemą susitvarkykime, tada kalbėkime apie kitus :)

 36. Vytautas Interlimitas

  Vytautas Interlimitas

  Prieš 17 dienų

  Su mokesčiu eilini kartą pavarė eilini kartą ne dėl visuomenės, o dėl teigiamų skaičiukų biudžeto eilutėje :(

 37. Magic Creatorrr

  Magic Creatorrr

  Prieš 17 dienų

  Dieveniškėm nepatinka, nes per tą kaimą eina kontrabandos didžiuliai srautai, žinoma jog jie nenori dėmesio :D

  • ricardas karalev

   ricardas karalev

   Prieš 17 dienų

   Kadangi žmogus (pvz iš Irako ar Kurdistano ar Irano ar Sirijos ar Afganistano) būdamas savo šalyje neįgijo legalios Europos sąjungos vizos tiesiogiai atvykti į Europos sąjungą,bet ne per Baltarusiją kaip dabar tai jie daro nelegaliu būdu,tuomet jis lipdamas per tvorą-sieną turi būti laikomas nusikaltėliu ir jokių teisių ne tik,kad neįgija,bet ir nieko nenusipelno!

  • Best video

   Best video

   Prieš 17 dienų

   Negali but, kad keliauja kontrabanda. Taigi siena yra saugi :o

  • vytautas panavas

   vytautas panavas

   Prieš 17 dienų

   ten geriausia vieta įkurti pabėgelių stovyklas, tvoros reiktų tik 3km, ir be ES pagalbos išsiverstumėm

 38. Faustas 420

  Faustas 420

  Prieš 17 dienų

  tikrai įmanoma, mokestis ir man ne prie širdies, bet visgi, tikrai įmanoma gyventi be automobilio

  • Gintaras Gircius

   Gintaras Gircius

   Prieš 17 dienų

   @Vytautas Balčiūnas aš mieste gyvenu, iki darbo 17,5km į vieną pusę. Su autobusu pirmyn atgal 3h kelio, su mašina valanda. Skirtumas akivaizdus

  • Vytautas Balčiūnas

   Vytautas Balčiūnas

   Prieš 17 dienų

   Mieste gal,kaime kur autobusai reciau vaziuoja,arba vienkiemy aūle,niekaip

 39. Kristijonas Raibuzis

  Kristijonas Raibuzis

  Prieš 17 dienų

  Dėl egzaminų viskas super😀😀😀 išskyrus lietuvių, bet gal kažkaip išgyvensiu 😄😄😄😄

  • Kristijonas Raibuzis

   Kristijonas Raibuzis

   Prieš 16 dienų

   @Kempas dėl stojamojo tai viskas super jaučiu tikrai įstosiu ten kur noriu

  • Kempas

   Kempas

   Prieš 16 dienų

   Dėl tų egzaminų tai nesvarbu kiek ten gauni, labiau rūpi konkursinį balą pakankamai aukštą surinkti, jog pretenduotum į nemokamą vietą :D

  • Ernestas Kybartas

   Ernestas Kybartas

   Prieš 17 dienų

   @Gintaras Gircius o tu kur matiai jog aš aiskinciau ? Čia uk turiu daug draugu kurie ir vėliau be manęs atvykę yra . Ir baigė aukštas o ta kalba tik dėl 3 mil žmonių ? Kaip kitur reikalauja kituos kalbos . Tuo pačioi Lietuvoje reikia kitu kalbu .

  • Gintaras Gircius

   Gintaras Gircius

   Prieš 17 dienų

   @Ernestas Kybartas keistas tu žmogus, jei nuo 12 metų gyveni Anglijoj tai aišku tau nebesvarbi ta lietuvių kalba. Tai kam čia aiškint Lietuvoj gyvenantiems ir čia mokslus baigiantiems ir greičiausiai čia ateitį kursiantiems.

  • Ernestas Kybartas

   Ernestas Kybartas

   Prieš 17 dienų

   @Gintaras Gircius užtenka kiek moku . Aš jau nuo 12 metu uk ir man čia ta lt nelabai reikalinga . Ir toi eu nuvažiuoti į spain ar kitas šalis niekam neįdomi ta lt kalba anglu moki ir super . A ten dar draskytis Mokytis egzaminus laikyti 🤔kam ? Tik dėl savęs !? Tai laiko gaišimas ….

 40. Mindaugas Kucer

  Mindaugas Kucer

  Prieš 17 dienų

  Baumila pristato naujus mokesčius? Wtf? Jis seimo narys ar ministras? 😀😀😀pažiūrėkite kaip ministerio Gentvilų atžalos akutės blizga 🤩 kaži kaip su Grigeo sekasi?

 41. LooKingG00d

  LooKingG00d

  Prieš 17 dienų

  Daug geriau nei vakar 👍 Maziau to maivymosi

 42. Armonautas Laisvinamasis

  Armonautas Laisvinamasis

  Prieš 17 dienų

  Lenkija šiuo metu kelia labai gerą klausimą, ar šalies įstatymai yra aukščiau Europos sąjungos ir ar Europos sąjungos nerinkti atstovai gali diktuoti kaip turi elgtis visuomenės rinkti valdžios atstovai šalyje. Jei Europos sąjungos vadovybė ir teisė yra aukščiau, tuomet kas yra Lenkija? Suvereni valstybė ar čia kaip sovietų sąjungoj, tyliai būk, neprieštarauk ir mėgaukis parama.

  • Lukas Žukauskas

   Lukas Žukauskas

   Prieš 16 dienų

   @Julius good to know

  • Julius

   Julius

   Prieš 17 dienų

   Nesijaudink, aš už EU ir mažumų teises. Tiesiog tikrinu ribas.

  • tytanaaa gg

   tytanaaa gg

   Prieš 17 dienų

   Pritariu

  • Lukas Žukauskas

   Lukas Žukauskas

   Prieš 17 dienų

   @Julius kiek kremlius moka ?

  • Julius

   Julius

   Prieš 17 dienų

   Jei žmonės priklausytų valstybei, tai būtų galima galvoti apie kažkokią kompensaciją dėl darbo jėgos nutekėjimo ar sakyti, kad Lietuva išlaiko EU. Bet žmonės yra nepriklausomi, todėl tai nėra mainai tarp EU ir kažkokios valstybės. Rinkos sąlygomis rytų šalys tiesiog pralaimėtų, todėl EU užsiima labdara. Juk gi galėtų tiesiog atverti sienas ir daugiau nieko nedaryti.

 43. tytanaaa gg

  tytanaaa gg

  Prieš 17 dienų

  Lgbt=laisves tv

 44. Antanas Stan

  Antanas Stan

  Prieš 17 dienų

  cia tik laiko klausimas buvo, kada ives nauja kasmetini mokesti uz automobiliu tarsa. Realiai jo reikejo. Pacukai su trilitriniais dyzeliniais bmw bei tiesiu ismetimu be katalizatoriaus dabar verks kamputyje :)))

  • Niume

   Niume

   Prieš 17 dienų

   Tiesus išmetimas niekur nedings

  • Lukas Žukauskas

   Lukas Žukauskas

   Prieš 17 dienų

   @tytanaaa gg kurį visi kvėpuojam

  • tytanaaa gg

   tytanaaa gg

   Prieš 17 dienų

   Mokesciai uz orą

Kitas