Jaunųjų žurnalistų akademija | Ką valgysime 2050-aisiais?

„Jaunųjų žurnalistų akademija“ - Laisvės Media Group projektas, kurio metu moksleiviai iš visos Lietuvos mokėsi iš Laisvės TV žurnalistų, susipažino su žurnalisto profesija ne tik iš teorinės pusės, bet ir praktinių užduočių metu.
Finalinė akademijos studentų užduotis - video reportažai jų pasirinktomis temomis, kuriems platformą suteikia Laisvės TV kanalas.

Austėja Dumčiūtė | Ką valgysime 2050-aisiais?

Prognozuojama, jog 2050 metais žmonių populiacija pasieks 10 mlrd. gyventojų. Ką darysime, kai reikės išmaitinti 2,3 mlrd. daugiau burnų ir nebeturėsime maisto auginimui skirto ploto?
Kaip atrodys maistas ateityje? Ar tikrą mėsą keis mesa, užauginta laboratorijoje, o juodą duoną - duona iš svirplių miltų?


✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją? Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTwindow SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai 

 1. Bardon

  Bardon

  Prieš 15 dienų

  Įdomu koks bus skonis... Bet šiaip keista jog yra sakoma jog MUM reikės prisitaikyti prie didėjančios populacijos, nes visoje europoje populiacija mažėja, tad manyčiau, jog taikytis labiau reikės regionams kur populiacija auga.

 2. prison9865

  prison9865

  Prieš mėn

  istikruju gera tema

 3. Julius

  Julius

  Prieš mėn

  Ta pačia tema siūlau pasidomėti Perfect Day Foods. Tie žmonės gamina pieną be karvių pagalbos. Pieno fermentacijai iš augalų jie naudoja gen. mod. mieles su karvių genais. Ir čia aš nekalbu apie migdolų ar sojų pieną, kur susmulkinta žaliava maišoma su vandeniu. Dėl technologijos panašumo į tą, naudojamą alaus gamyboje, tokią pieno gamyklą būtų galima vadinti pieno bravoru. Skaičiau, kad jau eksperimentuoja ir su kiaušinių gamyba nesinaudojant vištomis. Žodžiu, laukia įdomūs laikai, ir dar viena etinė problema bus išspręsta grynai technologiškai.

 4. Gabre

  Gabre

  Prieš mėn

  Labai įdomus temos pasirinkimas!

 5. Justinas Surgelis

  Justinas Surgelis

  Prieš mėn

  100g Svirplių - 60-70g baltymų :O . Čia ateities kultūristų svajonė :D . Toks kiekis prilygsta 300g. Vištienos krūtinėlės arba 10-12 kiaušinių.

  • Julius

   Julius

   Prieš mėn

   Laukiu nesulaukiu, kada mėsos skyriuj galėsiu nusipirkti svirplienos faršo kotletams ir karbonadams.

 6. Armonautas Laisvinamasis

  Armonautas Laisvinamasis

  Prieš mėn

  Kai padvigubės žmonių, padvigubės veganų ir vegetarų. Mėsą kaip valgiau taip valgysiu ir man nerūpi kiek gyvūnų dėl to bus papjauta ar aplamai kur jie auginti, kol aktyvistai rėkaus, mėgausiuos sultingos mėsos skoniu. Dėl vištų kiaušinių, specialiai ieškau tų kurie nelaisvėje ir narvuose laikomų vištų, kad aktyvistus panervinti, nes tokie kiaušiniai dar ir pigesni. Gyvenu skaniai, pigiai ir mėgaujuosi, o jūs graužkit lapus :D

Kitas